top of page
DSC_0078.jpg

Jana Netopilová

členka politické strany Libeňský mourek

Narodila jsem se do Karlína, kde jsem žila se svými rodiči a sestrou do svých asi 18 let. Oni tam zůstali, já jsem se na Osmičku posléze vracela přes půlku Prahy. Nyní žiji už přes 20 let v Libni. Dlouhá léta jsem pracovala jako novinářka, jazyková korektorka a editorka.
V průběhu let jsem získala nový vztah k zahradničení, které jsem do puberty upřímně nenáviděla a přísahala jsem si, že se jako dospělá nikdy nedotknu hlíny. Dnes jako mnohaletá zahrádkářka na magistrátem pronajatém pozemku dovedu v plné síle pochopit touhu ostatních aspoň po drobném záhonku, kde by byly vidět výsledky lidské práce.

  • Facebook

Jak pomůžu Praze 8?

expert na městské zahrádkaření

Snad právě situace s rušením zahrádkářských osad mě přivedla až k Libeňskému mourkovi, který stejně jako já dobře chápe nutnost rekreačního vyžití městského člověka a výhodu jeho péče o pronajatý pozemek.
I když vím, že jsem na posledním místě na kandidátce, se zastupiteli zvolenými za tuto stranu na radnici budu určitě jako tajemnice Zahrádkářské organizace Palmovka schopna bezproblémově spolupracovat. Jde totiž o jedinou stranu na Praze 8, která se otevřeně ve svém volebním programu staví na stranu zahrádkářských osad.

Moje motto

"Když nevíš, kudy dál, ptej se svého svědomí." 

bottom of page